Apie mus

Mūsų istorija

Įkurta 2001 m., Esame į kokybę orientuota pramonės lyderė, tiekianti sunkiai surandamus, ilgus pristatymo terminus, eksploatacijos pabaigos (EOL) ir pasenusius elektroninius komponentus. Mūsų kokybės užtikrinimo skyrius ir namų laboratorija buvo pripažinti vienu iš pramonės lyderių pagal mūsų padirbinių mažinimo programą. Visų produktų tikrinimo procesas pagrįstas dabartiniais pramonės standartais.

Daugelį metų dirbęs nepriklausomų elektroninių komponentų pramonėje, mūsų generalinis direktorius - JC Lee suprato, kad daugelis nepriklausomų platintojų labiau rūpinasi apatine linija nei komponentų kokybe ar kliento pasitenkinimu. 2000 m. JC Lee pastebėjo, kad reikia nedelsiant orientuotis į klientą nepriklausomu tiekėju, ir, įgyvendindamas viziją, jis sukūrė platintoją, kuris galėtų sutelkti dėmesį į klientų poreikius, pirmiausia teikdamas kokybę ir klientų pasitenkinimą. Po kelerių metų išplatinęs nedidelę komponentų nišą, JC Lee išplėtė mūsų produktų liniją ir pradėjo kaupti, įsigyti ir platinti šimtus komponentų klientams visame pasaulyje.

Kompanijos profilis

Mes esame nepriklausomas elektroninių komponentų platintojas, kuris įsipareigoja integruoti garsių pasaulio prekių ženklų elektroninių komponentų platinimo paslaugas. Įkurta 2010 m. Lapkričio mėn., Būstinė yra Honkonge. Mes taip pat turime logistikos sandėlius Honkonge ir Tai Wane.

Mūsų įmonei būdinga aukštos kokybės elito komanda, o mūsų įmonės verslas išsibarstė daugiau nei 30 šalių visuose pasaulio regionuose. Aukštesnio lygio kanale yra daug originalių gamintojų ir įgaliotų atstovų. Paskesni kanalai turi taškinius išteklius, todėl pasidalijimas informacija apie atsargas išsipildo, o mes turime naujausią ir vertingiausią rinkos informaciją.

Mūsų produktai ir paslaugos apima visas elektronikos pramonės sritis, įskaitant karinę, automobilių, medicinos, buitinę elektroniką, pramonės kontrolę, daiktų internetą, naują energiją ir ryšius ir kt. Mes galime teikti paslaugas klientams visose srityse, tokiose kaip: protingas platinimas, sąnaudų mažinimas, konsultavimas pagal poreikį, kokybės valdymas, informacijos apie tiesioginę rinką konsultavimas, integravimo paslaugos ir atsargų perdirbimas.

Laikydamiesi principo „pagrįstas vientisumu, orientuotas į klientą, orientuotas į kokybę, į kainą orientuotą, į paslaugas orientuotą plėtrą“, mes padarysime viską, kad klientai galėtų gauti geriausius produktus ir paslaugas.

Mes nuolat tobulinsime įmonės pardavimo tinklą visame pasaulyje, sieksime sukurti tikrą ir ilgalaikę vertę klientams bei sukursime galimybes darbuotojams, kurios gali padėti jiems nuolat tobulėti. Mes nuoširdžiai tikimės, kad galime būti jūsų geriausias partneris platinant komponentus!